تبلیغات
Theme Designer : Ali Rahimi && javad dashtgard Theme Publisher: Blog Skin && Basij Nasr Theme Url: http://www.blogskin.ir && http://www.Nasr19.ir --> شهدای نوسرا نومیری شهرستان نیشابور - نامه یك دانش آموز به جبهه + عكس

شهدای نوسرا نومیری شهرستان نیشابور
ولایت فقیه همان ولایت رسول الله است.امام خمینی(ره)

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

نوید شاهد:این نامه، دست نوشته كسی است كه نه می دانیم كجاست و نه می دانیم چه می كند؛ اما به هر حال، نامه اش را كه یادآور اخلاص مردم در آن روزهای خدایی و پر شور و حماسه است، منتشر می كنیم؛ شاید تلنگری باشد به اوضاع و احوال دل های غبار گرفته امروزمان و البته شاید هم كسی او را بشناسد و به ما معرفی كند و شاید هم خودش؛ یعنی...

به گزارش نوید شاهد ،تاریخ پر فراز ونشیب انقلاب اسلامی و به ویژه هشت سال دفاع مقدس، آكنده از نادیده ها و ناشنیده هایی است كه هر یك می توانند اولا یادآوری باشند برای ما كه یادمان باشد كه بودیم و اهدافمان چه بود و دوم آن كه چراغی باشد برای آینده ای كه در پیش داریم.

از این دست می توان به مواردی اشاره كرد كه روح همدلی و یكی بودن را نشان می دهد، از جمله این نامه كه هر چه جستجو كردیم، نتوانستیم نویسنده اش را پیدا كنیم؛ نه می دانیم كجاست و نه چه می كند، ولی به هر حال، نامه اش را كه یادآور اخلاص مردم در آن روزهای خدایی و پر شور و حماسه است، منتشر می كنیم؛ شاید تلنگری باشد به اوضاع و احوال دل های غبار گرفته امروزمان و البته شاید هم كسی او را بشناسد و به ما معرفی كند؛ شاید هم خودش، یعنی خود «حسن مغاری از مازندران».

دست نوشته زیر كه خطاب به رزمندگان اسلام در جبهه های حق علیه باطل است، نامه ای است از یك نوجوان دانش آموز مازندرانی كه در نهایت پاكی و خلوص، آنچه در توانش بوده تقدیم می كند تا در دفاع دین و آیین و خاك و ناموسش شریك باشد.
بسم الله الرحمن الرحیم

اول با عرض سلام نامه خود را شروع می كنم.
اسم من حسن مغاری دو خواهر هم دارم اما برادر ندارم.
می دانم كه شما رزمندگان دلیر در همین حال، خیلی چیزها كه ما در اختیار داریم، شما ندارید مثل میوه و غذا... و دیگر چیزها.
ما در خانه به خوردن میوه و دیگر چیزها می پردازیم.
راحت به مدرسه می رویم و راحت بر می گردیم. ولی شما حتی نمی توانید سرتان را از سنگر بیرون بیاورید. من یك دفتر می دهم و یك خودكار هم می دهم.
به امید پیروزی
شاید پول هم بدهم یا 20 ریال یا 10 ریال.
خداحافظ

والسلام علی عبادالله الصالحین

--------------------------------
منبع: نشریه جلوه های ماندگار

برچسب ها: نامه یك دانش آموز به جبهه، شهادت، شهید، دفاع مقدس،

نوشته شده در سه شنبه 29 شهریور 1390 توسط خادم الشهداء
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
صفحات جانبی
آمار سایت
Blog Skin
جنگ دفاع مقدسوصیت شهدا